DARMOWA DOSTAWA OD 100,00 PLN

ZAMÓW DO 11.00 – WYSYŁKA W TEN SAM DZIEŃ

REGULAMIN ABONAMENTOWY

Krakowska Palarnia Kawy / REGULAMIN ABONAMENTOWY
  1. Nabywca zobowiązuję się do zawarcia umowy abonamentowej z firmą Krakowska Palarnia Kawy S.C., z siedzibą przy ul. Skośnej 18, 30-383 w Krakowie, o numerze NIP: 521-371-15-31, REGON: 362866124, zwany dalej Usługodawcą.
  2. Usługodawca oferuje, a Nabywca przyjmuje usługę polegającą na dostarczaniu w wybranym przez Nabywcę przy składaniu zamówienia dniu, co miesięcznych dostaw kawy w opakowaniu 250 g, 2 x 250 g lub 1000 g przez okres 6 lub 12 miesięcy, liczony od pierwszego dnia dostarczonego zamówienia.
  3. Produkt zostanie dostarczony zgodnie z wybranymi podczas zamówienia wariantami: waga, rodzaj kawy, sposób mielenia, czas trwania abonamentu, dzień dostarczenia.
  4. Usługodawca zastrzega sobie możliwość do wymiany jednej z wybranych kaw na kawę sezonową, które będą pojawiać się w ofercie Krakowskiej Palarni Kawy S.C. cyklicznie.
  5. Do opłaty za Abonament doliczona zostanie kwota za co miesięczną dostawę produktu pod wskazany przez Nabywcę adres w zamówieniu. Adres dostaw może zostać zmieniony przez Nabywcę w trakcie trwania abonamentu, jednakże Usługodawca musi zostać o tym poinformowany dwa tygodnie przed planowanym dniem dostawy, pod adresem e-mail: biuro@krakowskapalarniakawy.pl
  6. Nabywcy nie przysługuje przedterminowe zakończenie abonamentu, a opłata musi zostać dokonana z góry w dniu zamówienia usługi.
  7. Zgodnie z ustawą odnośnie ochrony danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Krakowska Palarnia Kawy S.C., ul. Skośna 18, 30-383 KrakówDane przetwarzane są w celu: realizacji zawartej umowy, działań marketingu bezpośredniego oferowanych przez ADO usług, spełnienia obowiązku wynikającego z przepisów prawa, a zwłaszcza związanych z ustawą o rachunkowości, są niezbędne celem właściwej realizacji Umowy, ich podanie jest dobrowolne, jednak brak ich udostępnienia skutkuje brakiem możliwości realizacji zawartej z ADO Umowy. Odbiorcami udostępnionych danych osobowych będzie wyłącznie ADO oraz podmioty współpracujące z nim w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. Niniejsza wiadomość elektroniczna jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy i może zawierać informacje poufne.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

  • Otrzymasz rabat -10% na pierwszy zakup!
  • Będziesz na bieżąco z kawowymi nowinkami!
  • Nie ominie Cię żadna promocja!